Onze dealers

Steeds meer

Scruffs is niet alleen in onze webshop verkrijgbaar maar ook bij onze dealers. Scruffs is sinds 2015 verkrijgbaar in Nederland en door deze korte aanwezigheid kent ons dealernetwerk - nog - geen landelijke dekking. Het worden er echter steeds meer!

Onze gewaardeerde dealers zijn enorm belangrijk omdat zij de schakel vormen naar u als gebruiker van Scruffs schoeisel, kleding en accessoires. Bij onze dealers kunt u de producten echt zien, voelen en uitproberen. Daarnaast krijgt u bij onze dealers professioneel advies.


Dealer worden?

Bent u op zoek naar een onderscheidend, eigenwijs, cool en kwalitatief hoogwaardig werkkleding- en veiligheidsschoenenmerk? Aarzelt u dan niet contact met ons te zoeken! Met heel veel plezier gaan we met u de dialoog aan om ins and outs te bespreken.

De organisatie achter Scruffs (Safety Trading Company) is doordrongen van belangrijke kernwaarden zoals goede kwaliteit, duidelijke communicatie, snelle levering, passende promotie & marketing, persoonlijke ondersteuning, optimaal voorraadbeheer en vruchtbare samenwerking.


Zuid-Holland

Alphen aan den Rijn
Kameleon Textieldruk | www.kameleontextieldruk.nl
 
 
Den Haag
Breur IJzerhandel Den Haag (Leidschenveen-Ypenburg) | www.breur.nl
Adexa (Den Haag Binckhorst) | www.adexa.nl
Groen Clean Producten (Den Haag Zuid) | www.groenclean.nl
Hugo Schipper B.V. (Den Haag Segbroek) | www.hugoschipper.nl
Werkman & Eigentijd! (Den Haag Centrum | www.dewerkman.nl
Safety Trading Company (Den Haag Forepark) | www.safetytrading.nl
 
 
Capelle aan den IJssel
Breur IJzerhandel Rivium | www.breur.nl
 
 
Kedichem
ZetBee.nl | www.zetbee.nl
 
 
Nootdorp
Residentie Security | www.residentiesecurity.nl

Noord-Holland

Aalsmeer

Probin Aalsmeer | probinaalsmeer.nl

 
Nederhorst den Berg
 Berko | winkel.berko.org
 
Zwaag
Handelsonderneming Solution | www.solution.nl
 
 

Zeeland

Tholen

Landa-Safety's | landa-safety.com